W niedzielę 12.01.2020 nasza jednostka uczestniczyła w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbyła się przy PMDK w Otwocku. Na miejsce wydarzenia pojechaliśmy naszym nowym wozem ratowniczo – gaśniczym. Około godziny 14:30 udostępniliśmyCzytaj dalej
Kategoria: Informacje
Osp Łukówiec razem z 28 finałem WOŚP w Otwocku
W niedzielę 12.01.2020 nasza jednostka uczestniczyła w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbyła się przy PMDK w Otwocku. Na miejsce wydarzenia pojechaliśmy naszym nowym wozem ratowniczo – gaśniczym. Około godziny 14:30 udostępniliśmyCzytaj dalej
„Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym”
REGULAMIN Konkursu Plastycznego „Nowy wóz strażacki OSP Łukówiec rusza do akcji” I. Cel konkursu: Konkurs Plastyczny „Nowy wóz strażacki OSP Łukówiec rusza do akcji” ma na celu rozwój uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży orazCzytaj dalej
Piskorki jak malowane …
Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Firma Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris podarowała OSP Łukówiec 17 zestawów kosmetyków do makijażu marki Lirene, które będą wspomagać piękne Piskorki w wykonaniu profesjonalnego makijażu przed najbliższymi występami.Czytaj dalej
Króla Śniegu” rozgrzała widownię
22 grudnia 2019r. o godzinie 1800 w wypełnionej do ostatniego miejsca (siedzącego i stojącego) świetlicy wiejskiej przy OSP Łukówiec z zapartym tchem śledziliśmy losy Kaja i Gerdy, głównych bohaterów musicalu opartego na motywach baśniCzytaj dalej
Najistotniejsze wydarzenia z roku 2019
Najistotniejsze wydarzenia z roku 2019 luty 2019: • organizacja „Ferii u Piskorzy”, w których wzięło udział ponad 30 dzieci z Łukówca i okolic; • organizacja imprezy „Disco u Piskorzy”; • ogłoszenie wyników naboru w ProgramieCzytaj dalej
Zespół Piskorze na „Biesiadzie z Walbachem”
21 grudnia 2019 roku Zespół Piskorze działający przy OSP Łukówiec brał udział w świątecznej „Biesiadzie z Walbachem”. Zespół wykonał następujące kolędy i pastorałki: „Hej, hej, hej”, „Nowy rok bieży”, „Witajmy Jezusa nam narodzonego”, „HejCzytaj dalej
Bardzo dziękujemy za pomoc
Bardzo dziękujemy za pomoc Marcinowi Jesiotrowi i Piotrowi Ornatowi z OSP Świdry Małe Witkowi Bojdzie z OSP Medynia Głogowska Piotrowi Zduńczykowi i Katarzynie Kominek z OSP REGUT bez Was cała ta droga nie byłaby takaCzytaj dalej









