Zespół Piskorze na Biesiadzie w Całowaniu

2 marca nasz Zespół miał przyjemność wystąpić podczas Biesiady zorganizowanej dla mieszkańców Całowania przez Sołtysa, Pana Wiesława Zawadzkiego.
Piskorze wykonały następujące utwory:
„Jezioro, jezioro”, „Odejdź Jasiu od okienka”, „Hej Ty Wisło”, „W moim ogródecku”, „Lipka”.
Zespół Piskorze, działający przy OSP Łukowiec, wystąpił dziś w rekordowym składzie: 14 pięknych Piskorek i 9 rosłych Piskorzy – rośniemy w siłę z każdym kolejnym występem! Na Biesiadzie wystąpił również nasz zaprzyjaźniony Zespół Sołtysi z Karczewa. W imprezie udział wzięli m.in.: Pan Michał Rudzki, Burmistrz Karczewa, z małżonką Małgorzatą i trzymiesięczną córeczką Klarą, Pani Iwona Sieczka i Pan Jarosław Jobda – radni Rady Miasta Karczewa oraz Sołtysi z okolicznych miejscowości, z naszym Panem Ryszardem Lesiakiem na czele.

Dziękujemy Sołtysowi Wiesławowi za zaproszenie i życzymy wszystkiego dobrego zarówno Sołtysowi, jak i naszym sąsiadom, mieszkańcom Całowania, których serdecznie zapraszamy na imprezy organizowane w Łukówcu.

Więcej zdjęć w linku poniżej

https://drive.google.com/open?id=1nEvm4Gy8sZjC3PpU4IL2_LvPL-4u91qO

Video w linku poniżej

https://drive.google.com/open?id=1nBihSvAKv7E–IS13PaVBQhFj5SgGcPx