Piskorze na Ługach

 

Zespół Piskorze działający przy OSP Łukówiec wystąpił w niedzielę 28 kwietnia podczas pikniku rodzinnego organizowanego przez Parafię Miłosierdzia Bożego w Otwocku, przyczyniając się do uświetnienia obchodów 30-lecia istnienia tej parafii oraz akcji zbiórki pieniędzy na leczenie dla Maksia. Zespół wykonał – po raz pierwszy przy akompaniamencie akordeonisty Darka (nowy członek zespołu) – następujące utwory: „Jezioro”, „Świeci miesiąc”, Hej Ty Wisło”, „Tańcuj, tańcuj”, „Koło mego ogródecka”, „Cyt cyt”oraz na bis utwór „Lipka”.
Jednym z atrakcji pikniku był konkurs rzutu snopkiem słomy, w którym rośli Piskorze nie mieli sobie równych – nasi zawodnicy zajęli 1 i 2 miejsce!

Następny koncert Zespołu Piskorzy już niebawem- 11 maja podczas Flis Festiwalu. Szczegóły podamy w terminie późniejszym