Osp Łukówiec razem z 28 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

W niedzielę 12.01.2020 nasza jednostka uczestniczyła w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbyła się przy PMDK w Otwocku. Na miejsce wydarzenia pojechaliśmy naszym nowym wozem ratowniczo – gaśniczym. Około godziny 14:30 udostępniliśmy nasze auto do oglądania wszystkim przybyłym na imprezę osobom. Od licznie odwiedzających słyszeliśmy miłe słowa uznania, mówiono nam, że jesteśmy „NAJWIĘKSZĄ atrakcją”. Zainteresowani testowaniem auta byli zarówno najmłodsi uczestnicy, jak i Ci bardziej dojrzali – tak, tak, nigdy się nie wyrasta z „chęci bycia strażakiem”! Odwiedziła nas także Pani Bożena Żelazowska Poseł na Sejm RP, która pierwszy raz (mamy nadzieję że nie ostatni) miała okazję podziwiać nasze auto. Zdjęciom i pytaniom o naszą działalność nie było końca. Razem z nami w akcji WOŚP brała również jednostka OSP JÓZEFÓW . Druhowie w kuchni polowej przygotowali dla przybyłych pyszną grochówkę.

Za wszystkie podarowane za naszym pośrednictwem pieniążki dla WOŚP serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Tekst: TL