2018.11.23 Wizyta przedstawicieli Urzędu Miasta Karczewa w Naszej jednostce

W piątek 23 listopada 2018 roku miała miejsce . Burmistrz Karczewa, Pan Michał Rudzki oraz Pan Piotr Kwiatkowski, Naczelnik Wydziału przekazali OSP Łukówiec sprzęt, który udało się zakupić dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego (9200 zł w ramach programu OSP – 2018) oraz ze środków Gminy Karczew. Nasza jednostka wzbogaciła się o m.in. wentylator, piłę do betonu/blachy, piłę spalinową i urządzenie ze zbiornikiem na pianę.

Bardzo dziękujemy Panu Burmistrzowi za miłe słowa nt. naszej OSP wyrażone podczas spotkania oraz na profilu FB https://pl-pl.facebook.com/radnymichalrudzki/

Teraz czekamy na pozytywne dla nas wieści z prac nowej Rady Miasta i nowych Komisji Radnych nad budżetem na rok 2019, do którego zawnioskowaliśmy m.in. o wprowadzenie środków na nowy pojazd dla naszej OSP. Niestety w projekcie budżetu przygotowanym przez poprzednie władze taka pozycja nie znalazła się. Święty Florianie ratuj !!!