Otrzymaliśmy kolejne wsparcie!

Z radością informujemy o kolejnych dotacjach, które otrzymała OSP Łukówiec. Tym razem otrzymaliśmy środki od Skarbu Państwa – Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.
Pierwsza dotacja w wysokości 7.500 zł zostanie przeznaczona na zakup koca gaśniczego, którym będzie można gasić pojazdy elektryczne lub instalacje fotowoltaiczne.

Wartość takiego koca to 10.000 zł, wkład własny OSP Łukówiec pozyska od firmy Multi-Decor sp. z o.o z Całowania (nasz niezawodny darczyńca) oraz ze zbiórki prowadzonej na siepomaga.pl (zbiórka wciąż trwa, zachęcamy)
Druga dotacja w wysokości 6.640 zł zostanie przeznaczona na doposażenie naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, w tym zakup ubrań koszarowych, bluz, toporków, sprzętu do ćwiczeń.

Składamy serdeczne podziękowania bryg. Michałowi Gigole, Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku za poparcie naszych wniosków.