100 urodziny mieszkańca Łukówca

 

Mieszkaniec Łukówca, Pan Stefan Rosłonek, osiągnął imponujący wiek – otóż 26 sierpnia 2019 roku skończył 100 lat! Z tej okazji Sołtys i Rada Sołecka we współpracy zOSP Łukówiec zorganizowali uroczystości urodzinowe w świetlicy wiejskiej, na których gościliśmy Szanownego Jubilata wraz z najbliższą rodziną, mieszkańców Łukówca i Całowania (Pan Stefan jako kawaler mieszkałw Całowaniu, w dzielnicy „Sachalin”) oraz przedstawicieli KRUS i Gminy Karczewa, z Panem Burmistrzem Michałem Rudzkim na czele. List gratulacyjny z życzeniami skierował do Pana Stefana Pan Adam StruzikMarszałek Województwa Mazowieckiego.
Podczas uroczystości Zespół Folklorystyczny Piskorze działający przy OSP Łukówiec zaśpiewał dla Jubilata uroczyste 100 lat, nie zabrakło oczywiście tortu i szampana.
Stefan Rosłonek urodził się 26 sierpnia 1919 roku, wychował 2 dzieci, doczekał 5 wnuków i 4 prawnuków. Przypominamy, że brat Pana Stefana, Jan, również dożył sędziwego wieku – zmarł w wieku 99 lat.
Fotorelacja z uroczystości wykonał Marek Piskorz Kamiński.
TR