Uwaga, uwaga! Wyniki konkursu plastycznego!

 

Podczas niedzielnego wydarzenia (26 stycznia 2019 roku) dotyczącego poświęcenia nowego wozu, zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pn. „Nowy wóz strażacki rusza do akcji”, organizowanego wspólnie przez OSP Łukówiec i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sobiekursku.
Prezentujemy dziś wszystkie prace – a było ich aż 39! Wszystkie zasługują na brawa i pochwałę. Jury konkursy w składzie: Pani Małgorzata Kabulska, Pani Urszula Gawin i Pani Emilia Lenarczyk (reprezentantka OSP) postanowiło nagrodzić 17 prac oraz wyróżnić 22.
Nagrody zostały uroczyście wręczone podczas niedzielnego wydarzenia (osoby nieobecne mogą odebrać nagrody i dyplomy w szkole).

Dziękujemy za tak liczny udział! Obiecujemy, że już niedługo nasz nowy wóz pojedzie na specjalny pokaz do szkoły w Sobiekursku