OSP Łukówiec dziękuje za owocną współpracę Komendantowi Mariuszowi Zabrockiemu

Starszy brygadier Mariusz Zabrocki objął stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku 29 października 2007 roku i pełnił tę funkcję nieprzerwanie do 28 maja 2020 roku. Komendant Zabrocki zawsze był przyjacielem strażaków ochotników, oprócz wielu odznaczeń państwowych i samorządowych, otrzymał również Złoty Znak Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Nasza jednostka jest mu szczególnie wdzięczna za ogromne wsparcie, którego nam wielokrotnie udzielał, a szczególnie za pomoc w pozyskaniu środków finansowych na nasz nowy wóz, który od grudnia 2019 roku pełni służbę na rzecz mieszkańców Gminy Karczew.

Panie Komendancie! Bardzo dziękujemy za Pana wieloletnią służbę, dziękujemy za Pana wyrozumiałe podejście do problemów, z którymi borykają się na co dzień ochotnicze straże pożarne. Dziękujemy za to, że można było do Pana w każdej chwili zadzwonić i poprosić o radę lub pomoc – że był Pan Komendantem otwartym na współpracę i na człowieka.
Życzymy Panu spokojnego i bezpiecznego odpoczynku na zasłużonej emeryturze. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy się znowu na Dniu Łukówiaka lub na innej imprezie w Krainie Piskorzy.
Relacja z pożegnania: http://www.kppspotwock.pl/na_sluzbie.html#kom01pzs

Fotografia wyróżniająca-  autor Piotr Tabencki