Pralka i suszarka w służbie OSP Łukówiec!

Wszystkim osobom, które wzięły udział w internetowej zbiórce pragniemy bardzo serdecznie podziękować za to, że odpowiedziały na nasz apel. Dzięki środkom, które wpłynęły dotychczas zakupiliśmy nową pralkę oraz używaną suszarkę, które pomogą zadbać o nasze zdrowie – przypominamy, że na mundurach bojowych gromadzą się różnego rodzaju substancje, w znacznej części niebezpieczne dla zdrowia strażaka. Dlatego też ważne jest aby mundury były systematycznie oczyszczane i ale też szybko osuszane, aby można je było wykorzystać w kolejnej akcji. A ich w tym roku nie brakuje…
Zadbamy nie tylko o nasze zdrowie, ale także o nasze wozy, gdyż za zebrane środki zakupiliśmy również myjkę wysokociśnieniową.
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim pomagaczom i jednocześnie zachęcamy do kontynuowania tej akcji – zbiórka trwa nadal, a zebrane środki chcemy przeznaczyć na zakup nowych mundurów.

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/osplukowiecwsparcie

Jeszcze raz bardzo dziękujemy