Teledyski Zespołu Piskorze coraz bliżej!

Zespół Piskorze, działający przy OSP Łukówiec, nagrywał w niedzielę 4 października podkłady muzyczne do 3 piosenek: „Skowroneczek”, „Nie przebieraj Panna” oraz „Słonecko juz zasło”. Przypominamy, że zdjęcia do teledysków nagrywane były 19 września w Muzeum Wsi Radomskiej.
Podkłady muzyczne nagrywaliśmy w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Pilawie, za którego udostępnienie składamy wielkie podziękowania na ręce Pani Sylwii Zakrzewskiej, Dyrektor MGOK. Cudowne miejsce, posiadające duży potencjał, nowocześnie wyposażenie – obiekt został zrealizowany dzięki dotacji unijnej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 – 2020. Dziękujemy za niezwykle miłe przyjęcie, Piskorze czuli się w Pilawie jak w domu!
Więcej o MGOK Pilawa na stronie https://mgokpilawa.pl
A teraz czas na prace montażowe i połączenie dźwięku oraz obrazu. Trzymajcie kciuki za pozytywny finał 🙂
Nagrania teledysków realizujemy w ramach zadania publicznego „Karczew – gmina folklorem malowana” dofinansowanego przez Gminę Karczew.