Jazdy doszkalające w warunkach specjalnych dla kierowców OSP


W dniach 7-8 maja 17-stu kierowców z trzech jednostek OSP z naszej gminy odbyło profesjonalne jazdy doszkalające z wykorzystaniem symulatorów samochodów ciężarowych w zakresie jazdy w warunkach specjalnych. Podczas jazd korzystano z konfiguracji ciągnika siodłowego z naczepą-cysterną do przewozu wody oraz z ciężkiego wozu bojowego straży pożarnej. Pod okiem doświadczonych instruktorów kierowcy przyswajali zaawansowane umiejętności praktyczne, które zagwarantują im większą pewność poruszania się po drogach oraz zwiększą bezpieczeństwo jazdy.
Szkolenie przeprowadziła :
Polska Izba Gospodarcza Ośrodków Szkolenia Kierowców Piastowie, ul. Piotra Skargi 1, 05-820 Piastów.
Szkolenie zostalo sfinansowane przez urzad miejski w Karczewie