Wzmacniamy nasze otoczenie razem z Polskimi Sieciami Energetycznymi!

Z radością informujemy, że OSP Łukówiec otrzymała grant w wysokości 19.500 zł w ramach programu „Wzmocnij swoje otoczenie” 🙂
Projekt, którego celem jest stworzenie atrakcyjnej przestrzeni dla dzieci i młodzieży w naszej świetlicy wiejskiej, realizujemy w partnerstwie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Sobiekursku, Parafią Warszawice oraz Centrum Kultury i Sportu w Karczewie.
Z myślą o naszych najmłodszych, szczególnie o dzieciach biorących udział w formacjach działających przy naszym OSP, czyli: Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, Teatrze Ikra, Małych Piskorzach, zakupimy atrakcyjne gry, stół bilardowy, stół do cymbergaja, tarczę do gry w darta itd., ale również zorganizujemy dla nich warsztaty szachowe. Zakupimy też książki dla biblioteki szkolnej w Sobiekursku, zorganizujemy spotkania dla dzieci i rodziców poświęcone cyberzagrożeniom. A wszystko po to, aby przyciągnąć dzieciaki do naszego obiektu i naszej organizacji oraz aby stworzyć im alternatywę dla coraz bardziej pochłaniającego świata gier komputerowych, smarfonów i internetu. Więcej szczegółów już niebawem!