Kolejne pieniądze dla OSP Łukówiec!


Otrzymaliśmy dziś wspaniałą informację!!! Otóż Firma Henkel Polska sp. z o.o. zaakceptowała nasz wniosek i zdecydowała się przekazać nam kolejny raz darowiznę w wysokości 10.000 zł na doposażenie naszej remizy w celu jej przygotowania na sytuacje kryzysowe. Wyciągając wnioski z ostatnich trzech miesięcy, kiedy to gościliśmy uchodźców z Ukrainy, wiemy, jak bardzo potrzebne są nam np. szafy do przechowywania zarówno żywności jak i środków czystości, materiałów itp.
Podobnie jak przy wcześniejszych darowiznach od firmy Henkel partnerem w realizacji tego zadania jest Parafia Św. Jana Chrzciciela w Warszawicach (zaangażowanie parafii wynika z wymogów programu wsparcia). Bardzo dziękujemy Darczyńcy za tak ważne dla nas wsparcie finansowe oraz Księdzu Proboszczowi Krzysztofowi Wałkowi za wyrażenie zgody na uczestnictwo w tym projekcie.
Warto przypomnieć, że w 2019 i 2020 roku Firma Henkel przekazała nam środki na wymianę pieca węglowego na gazowy w naszym obiekcie oraz na remont garażu
Dziękujemy za kolejne wsparcie!!!!!