POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE MDP W DZIECINOWIE 2022 – JUŻ ZA NAMI !

W sobotę 10 września 2022 r. nasza wspaniała 9 osobowa drużyna wzięła udział w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych zorganizowanych przez OSP Dziecinów i Państwową Straż Pożarną.
W zawodach nasza drużyna zajęła 7 miejsce w kategorii drużyn mieszanych (12-15 lat) oraz zdobyła 2 miejsce w grze terenowej o Puchar Prezesa OSP Dziecinów.
A oto skład wspaniałej drużyny: Alicja Lenarczyk, Emilia Lesiak, Bartosz Jobda, Mateusz Piros, Fabian Kołodziej, Diana Kormych, Bartosz Gromada, Gabrysia Bąk, Zosia Bąk.
Jesteśmy z Was MEGA dumni!!!! Dziękujemy serdecznie MDP za zaangażowanie i hart ducha sportowego oraz reprezentowanie OSP Łukówiec.
To był Wasz Debiut ! Brawo !
Do zawodów drużynę przygotowywali: druhna Emila Lenarczyk oraz druhowie Rafał Kociszewski, Łukasz Kociszewski, Tomasz Lewandowski, Rafał Bednarczyk, Hubert Szostak i Piotr Przybysz.
Naszym Przyjaciołom z OSP Dziecinów gratulujemy profesjonalnej organizacji wydarzenia.
Potwierdziliście, że zasługujecie na tytuł najlepszej OSP w powiecie otwockim w roku 2022!