Kalendarz OSP Łukówiec na 2020 już do nabycia

  1. Kalendarz OSP Łukówiec na 2020 już do nabycia!

Ogłaszamy uroczyście, że już można zakupić kalendarz OSP na 2020 rok, który zawiera wspaniałe zdjęcia prezentujące wydarzenia z „Krainy Piskorzy”. Kalendarz zawiera 12 stron w formacie A3, na zdjęciach możecie dostrzec odważnych strażaków ochotników, dzielnych członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, cudownych aktorów Teatru Ikra, piękne Piskorki i przystojnych Piskorzy oraz wspaniałą naszą publiczność. Kalendarz to doskonały prezent na Mikołajki lub na Święta – koszt to jedyne 35 zł! Całkowity dochód będzie przeznaczony na pokrycie kosztów działalności naszych grup oraz na wkład własny w projektach.

Należy się spieszyć, gdyż ilość egzemplarzy jest ograniczona. Gdzie można zakupić nasz kalendarz:

1. W najlepszych sklepach w Łukówcu 🙂

2. Przed czwartkowymi próbami Zespołu Piskorzy w remizie (zapraszamy około 19.15)

3. Poprzez telefoniczne zamówienie kalendarza u druha Rafała Kociszewskiego tel. 516 350 727.