SPOKOJNIE TO TYLKO ĆWICZENIA!!!!!!

Wczoraj od godzin porannych dźwięk syren naszych samochodów niepokoił mieszkańców. Wszystko to za sprawą próbnych ewakuacji, które przeprowadziliśmy w firmach: Multi-Decor, MultiContract oraz Multihome. ? Celem ćwiczeń było przygotowanie pracowników do odpowiedniego zachowania się w razie wystąpienia pożaru lub innego zagrożenia wymagającego ewakuacji. ⚠
Ćwiczenia rozpoczęły się o godzinie 10. Po przyjechaniu na miejsce zdarzenia, strażacy zastali ewakuowanych pracowników, którzy przebywali w specjalnie wyznaczonych punktach zbornych ewakuacji. Działania strażaków polegały na przeszukaniu budynków, wydostaniu ewentualnych osób poszkodowanych oraz udzieleniu im pomocy. ?‍? Akcja symulacja przebiegła szybko i sprawnie. Zaniepokojeni pracownicy mogli odetchnąć z ulgą i spokojnie wrócić do swoich obowiązków.??